Nauka języków obcych online

Centrum Pomocy LangEffect:

Centrum Pomocy >> MP3 ze słówkaminote Generowanie MP3 ze słówkami to funkcja, pozwalająca na tworzenie plików MP3 z wybranymi słówkami i naukę ich poprzez odsłuchiwanie, np. w przenośnym odtwarzaczu MP3.

- Możesz tworzyć pliki MP3 dla wybranych przez siebie tematów. Możesz też określić, czy w pliku MP3 mają znajdować się wszystkie słówka, tylko słówka z zeszytu (czyli te, których zacząłeś się już uczyć), czy też tylko słówka, których zacząłeś się już uczyć, ale ich jeszcze nie umiesz. W ten sposób możesz przygotować pliki MP3 nie ze wszystkimi słówkami, tylko tymi, które będą Ci najbardziej potrzebne.

- Możesz określić, czy w pliku MP3 słówka mają być czytane najpierw przez polskiego lektora, a potem przez angielskiego (np. 'kot -> cat'), czy na odwrót. Służy do tego odpowiednia opcja na stronie Pliki MP3.

- Po wybraniu tematu i odpowiednich opcji na stronie Pliki MP3, kliknij na przycisku 'Utwórz plik MP3' i wybierz lokalizację, do której ma zostać zapisany.

- Możesz wyświetlić listę słówek, które zostaną umieszczone w pliku MP3, aby np. wydrukować ją i mieć przy sobie spis słówek, których będziesz słuchał. W tym celu na stronie Pliki MP3 wybierz opcję 'Wydrukuj listę słówek'.

- Bez abonamentu możesz wygenerować pliki MP3 jedynie z 2 (bez własnego konta) lub 4 (po utworzeniu własnego konta) tematów. Aby móc tworzyć pliki MP3 ze wszystkich tematów, wykup abonament.

- Tworzenie MP3 jest dostępne tylko dla języka angielskiego.

Aby wejść na stronę Pliki MP3, wybierz z menu górnego opcję: Nauka słówek | Utwórz MP3 ze słówkami lub kliknij tutaj.
file Powrót do spisu treści


REJESTRACJA

LOGOWANIE

Użytkowników: 34529  
Nowych kont: 0

On-line: 240 (kont: 0)


 
Sklep z e-bookami językowymi  


Serwis korzysta z technologii:
intuiLEARN