Nauka języków obcych online

Centrum Pomocy LangEffect:

Centrum Pomocy >> Trzy tryby nauki - Kurs, Utrwalenie, Testnote W LangEffect możesz uczyć się przy pomocy trzech trybów - Kurs, Utrwalenie i Test. Żądany tryb możesz wybrać na ekranie głównym na prawo od przycisku Rozpocznij naukę.

Kurs - służy do całościowej, automatycznej nauki słówek, optymalnie rozłożonej na wiele dni.

Utrwalenie - przepytuje za jednym razem ze wszystkich słówek, tak długo, aż nie udzielisz poprawnej odpowiedzi na wszystkie pytania.

Test - jednokrotne przepytanie ze wszystkich słówek i wystawienie oceny końcowej w procentach.Tryby Utrwalenie oraz Test możesz wykorzystywać wraz z opcją Z zeszytu, która umożliwi Ci naukę jedynie słówek z zeszytu, czyli tych, które już wcześniej pojawiły się w czasie kursu i miałeś z nimi problemy.

W połączeniu z opcją Z zeszytu możesz też skorzystać z opcji Tylko najnowsze - będziesz uczył się tylko słówek z kursu, które wystąpiły w ciągu ostatnich dni.

note Zalecany tryb nauki na początek to Kurs, chyba, że chcesz wyjątkowo szybko powtórzyć lub sprawdzić swoją wiedzę z wybranego tematu.


note Możesz zmieniać sposób, w jaki chcesz wpisywać odpowiedź (myszą, z klawiatury, itp.), zmieniając Tryb wprowadzania odpowiedzi.


note Pamiętaj, że możesz ustawić poziom trudności oraz liczbę słówek do nauki przy pomocy opcji Ustawienia nauki.
file Powrót do spisu treści


REJESTRACJA

LOGOWANIE

Użytkowników: 34529  
Nowych kont: 0

On-line: 206 (kont: 0)


 
Sklep z e-bookami językowymi  


Serwis korzysta z technologii:
intuiLEARN