Nauka języków obcych online

Centrum Pomocy LangEffect:

Regulamin >> PłatnościUżytkownik nie jest zobowiązany do korzystania z kursów płatnych, aby móc korzystać z serwisu. Pełna funkcjonalność serwisu dla danego kursu językowego udostępniona jest w momencie wniesienia opłaty abonamentowej za dany kurs. Opłaty mogą być dokonywane za pomocą przelewu bankowego lub za pośrednictwem kodu otrzymanego przez SMS.

Dostępność poszczególnych form płatności (np. dla kart kredytowych) może być ograniczona. Umowa o świadczenie usług pełnego, płatnego dostępu do zasobów Serwisu zostaje zawarta z intuiLINE s.c. w momencie gdy dokonana przez Użytkownika wpłata zostanie zaksięgowana na koncie bankowym intuiLINE s.c. Okres dostępu do wybranego kursu płatnego zależy od wybranej opcji i wysokości dokonanej opłaty. Szczegółowe informacje znajdują się w cenniku.

Okres dostępu do wybranego kursu płatnego przy standardowym przelewie na konto następuje w ciągu przeciętnie 1 (maksymalnie 3) dni roboczych od zaksięgowania wpłaty. W przypadku wniesienia przez Użytkownika kolejnej opłaty okres świadczenia usług jest automatycznie przedłużany o okres, na który został wykupiony kolejny abonament. Wniesienie opłaty abonamentowej uniezależnia Użytkownika od zmian stawek, tj. ewentualne podwyżki/obniżki opłat nie będą dotyczyć Użytkownika do końca okresu, na który został wykupiony abonament. intuiLINE s.c. nie ponosi odpowiedzialności za problemy spowodowane opóźnieniami płatności wynikającymi z działań osób trzecich, tj.: banków, poczty, firm pośredniczących.
file Powrót do spisu treści


REJESTRACJA

LOGOWANIE

Użytkowników: 34529  
Nowych kont: 0

On-line: 203 (kont: 0)


 
Sklep z e-bookami językowymi  


Serwis korzysta z technologii:
intuiLEARN