Nauka języków obcych online

Centrum Pomocy LangEffect:

Regulamin >> Świadczone usługiDostęp do Serwisu jest częściowo bezpłatny. Nauka w Serwisie jest spersonalizowana. Oznacza to, że proces nauki oraz monitorowanie postępów w nauce są przypisane do konta danej osoby. Użytkownik samodzielnie wybiera swoją nazwę konta podczas zakładania konta Użytkownika. Bez zalogowania się korzysta natomiast z ograniczonej funkcjonalności serwisu. Posiadanie konta w systemie powoduje przypisanie Użytkownikowi określonej przestrzeni dyskowej na serwerze. Wykupienie abonamentu umożliwia korzystanie z wszystkich opcji dostępnych dla danego kursu językowego. Zabrania się udostępniania hasła do płatnego konta innym osobom, w szczególności w miejscach publicznych. Takie działania spowodują natychmiastowe skasowanie konta.

Użytkownik w nie ma prawa do powielania, modyfikacji, rozpowszechniania, najmu, dzierżawy, kompilacji, dekompilacji, adaptacji, tłumaczenia materiałów serwisu LangEffect, ani samego serwisu.

Użytkownik może rozpocząć naukę zapisując się na wybrany przez siebie kurs spośród listy kursów. Lista kursów, ceny i metody płatności są dostępne na stronie internetowej Serwisu na ekranie Zamów Kurs oraz w Cenniku usług w Centrum pomocy. intuiLINE s.c. zastrzega sobie prawo do wprowadzania poprawek i udoskonaleń do kursów oraz do regulacji opłat za kursy. intuiLINE s.c. ma prawo do usunięcia konta w momencie, gdy zostało ono nazwane w sposób obraźliwy lub jego użytkownik w sposób rażący złamał niniejszy regulamin.

Korzystanie z usług Serwisu i związane z nim podanie informacji w formularzu rejestracyjnym jest całkowicie dobrowolne.

Każdy Użytkownik ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania usunięcia. W tym celu należy skorzystać z formularza zmian na podstronie Twoje Konto lub zwrócić się korespondencyjnie do intuiLINE s.c., ul. Kacza 17, Poznań. Zgłoszenie przez Użytkownika wniosku o usunięcie przez intuiLINE danych podawanych w formularzu rejestracyjnym powoduje, iż dalsze świadczenie usług w Serwisie jest niemożliwe z przyczyn technicznych i w związku z tym równoważne z usunięciem konta tego Użytkownika.
file Powrót do spisu treści


REJESTRACJA

LOGOWANIE

Użytkowników: 34529  
Nowych kont: 0

On-line: 210 (kont: 0)


 
Sklep z e-bookami językowymi  


Serwis korzysta z technologii:
intuiLEARN