Nauka języków obcych online

Informacje o Programie Partnerskim LangEffect:

I. Czym jest Program Partnerski i ile można na nim zarobić?

a) Czym jest Program Partnerski LangEffect?
b) Jak wygląda system naliczania prowizji?


II. Chcę wziąć udział w Programie Partnerskim - jak to zrobić?

c) Jak zacząć sprzedawać i zarabiać pieniądze?
d) Grafiki i banery reklamowe


III. Dodatkowe informacje

(dostępne po zapisaniu się i wypełnieniu Profilu Partnera)


Czym jest Program Partnerski LangEffect?

  • LangEffect to nowoczesny i wygodny serwis e-learningowy do nauki angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i francuskiego. Serwis kładzie nacisk na naukę słówek i zwrotów - rozłożoną w czasie (kurs) lub intensywną (nauka i test). Język angielski i francuski mają dodatkowo wymowę lektora oraz możliwość tworzenia plików MP3 ze słówkami. Aby w pełni skorzystać z serwisu, użytkownicy wykupują płatne abonamenty okresowe. Serwis jest ciągle wzbogacany o nowe funkcje.
  • W naszym Programie Partnerskim promujesz serwis LangEffect, w zamian otrzymując jedne z najwyższych prowizji w polskim Internecie, wynoszące aż 40%!
  • Promować serwis możesz na kilka sposobów, np. umieszczając link partnerski do LangEffect na własnej stronie WWW.


Na czym zarabiasz?

Dostajesz od nas część zysku od każdego sprzedanego abonamentu, kupionego przez poleconych przez Ciebie użytkowników. Ta część zysku to Twoja prowizja.

Kto może przystąpić do Programu Partnerskiego?

Każdy, kto posiada swój NIP lub własną działalność gospodarczą.

Jak zacząć?

Aby zacząć zarabiać, zapisz się do Programu Partnerskiego i wypełnij swój profil Partnera. Zajmie to najwyżej kilka minut.

Otrzymasz swój unikalny link partnerski, który będziesz mógł wkleić na swoją stronę i zacząć zarabiać. Dostarczymy Ci też gotowe banery i teksty promocyjne. Będziesz też mógł wygodnie śledzić wyniki odwiedzin, rejestracji i zakupów poleconych przez Ciebie użytkowników.

Przykład:

Umieszczasz na swojej stronie WWW swój specjalny link partnerski przekierowujący do LangEffect. Jeżeli w ten link kliknie użytkownik, który następnie zarejestruje się w naszym serwisie, będzie on na zawsze przypisany do Ciebie. Od każdego abonamentu, który zakupi teraz lub w przyszłości, otrzymasz 40% prowizji, czyli średnio około 5 do 10 złotych!

Dodatkowe informacje dla Partnerów serwisu Złote Myśli:

Jeśli dodatkowo jesteś uczestnikiem Złotego Programu Partnerskiego serwisu Złote Myśli, możesz sprawić, że poleceni przez Ciebie użytkownicy LangEffect, którzy dokonają zakupu w naszym sklepie z e-bookami (dostarczanymi przez Złote Myśli) będą zaliczani na Twoje konto Złotego Programu Partnerskiego. Całość prowizji od ich zakupów będzie naliczana na Twoje konto partnerskie Złotych Myśli!

Aby otrzymywać prowizje za e-booki sprzedane w sklepie serwisu LangEffect wystarczy podać swoją nazwę Partnera w Programie Partnerskim Złotych Myśli na stronie Profil Partnera.


Jak wygląda system naliczania prowizji?

Jako Partner w Programie Partnerskim serwisu LangEffect otrzymujesz 40% prowizji od naszego bezpośredniego zysku z każdej sprzedaży dokonanej przez użytkowników, którzy zarejestrowali się z Twojego polecenia. Użytkownik, który zarejestrował się z polecenia jest już NA ZAWSZE przypisany do Ciebie (będziesz otrzymywał prowizje z zakupów dokonywanych za pośrednictwem tych kont).

Dodatkowo, dzięki wprowadzonej przez nas obsłudze cookies, jeśli na danym komputerze ktoś wejdzie na LangEffect za pośrednictwem linku partnerskiego, w jego przeglądarce zapisany zostanie specjalny identyfikator (cookie), dzięki któremu przez okres jednego roku wszystkie konta utworzone na tym komputerze będą przypisane do tego Partnera.*

W serwisie LangEffect użytkownicy mogą kupować dostęp do serwisu na trzy sposoby: przelew automatyczny (w tym płatności za pośrednictwem kart kredytowych), przelew ręczny, SMS.

* Chyba, że w międzyczasie na danym komputerze ktoś wejdzie na LangEffect za pośrednictwem innego linku partnerskiego - wówczas nowo rejestrowani użytkownicy (i tylko oni) będą przydzielani do ostatniego linku partnerskiego, z którego weszli na LangEffectCennik dla przelewów (automatycznych i ręcznych) wykonywanych przez użytkowników:

- 19,99 złotych za 2 miesiące dostępu
- 49,99 złotych za 6 miesięcy dostępu
- 79,99 złotych za 12 miesięcy dostępu


Cennik dla SMS-ów wysyłanych przez użytkowników:

- 3,66 złotych za 3 dni dostępu
- 7,32 złotych za 7 dni dostępu
Poniżej zamieszczamy tabelę możliwych do opłacenia przez użytkownika abonamentów oraz wielkości Twojej prowizji dla każdego z nich:


Rodzaj opłaconego abonamentu Cena abonamentu
(brutto)
Nasz zysk
(brutto)
Twoja 40%
prowizja (brutto)
Na 60 dni (przelew automatyczny) 19,99 19,43 7,77
Na 180 dni (przelew automatyczny) 49,99 48,59 19,43
Na 360 dni (przelew automatyczny) 79,99 77,75 31,10
Na 60 dni (przelew ręczny) 19,99 19,99 7,99
Na 180 dni (przelew ręczny) 49,99 49,99 19,99
Na 360 dni (przelew ręczny) 79,99 79,99 31,99
Na 3 dni (SMS) 3,66 1,40 0,56
Na 7 dni (SMS) 7,32 2,80 1,12

Legenda:

Rodzaj opłaconego abonamentu - poszczególne wysokości abonamentu, spośród których może wybierać końcowy użytkownik;

Nasz zysk - zysk serwisu LangEffect za poszczególne abonamenty;

Twoja prowizja - Wielkości prowizji, którą otrzymuje Partner (czyli Ty).


Uwagi:

Twoja prowizja to cena brutto dotycząca użytkowników posiadających firmy.

Prowizja dla użytkowników nie posiadających firmy jest obniżona o wartość podatku dla ceny netto.

Użytkownicy LangEffect mogą korzystać z kodów promocyjnych, po których wpisaniu otrzymują dwukrotnie dłuższy abonament za tą samą cenę. Np. po uiszczeniu zapłaty 9,99 złotych i podaniu kodu promocyjnego otrzymają dostęp nie na 60, lecz na 120 dni.


Jak zacząć sprzedawać i zarabiać pieniądze?

Aby zacząć sprzedawać, wystarczy wypełnić swoje dane na stronie Profil Partnera i zacząć umieszczać na swojej stronie WWW specjalnie przygotowany link do naszego serwisu. Jako Partner będziesz wówczas otrzymywał 40% prowizji od zakupów użytkowników, którzy zarejestrują się, wchodząc przez Twoją stronę.

Kliknij tutaj aby zapisać się do Programu Partnerskiego i wypełnić swój Profil Partnera. Zajmie to najwyżej kilka minut i pozwoli Ci na natychmiastowe uczestnictwo w naszym Programie Partnerskim i otrzymywanie 40% prowizji.REJESTRACJA

LOGOWANIE

Użytkowników: 34529  
Nowych kont: 0

On-line: 1590 (kont: 0)


 

Ankieta

 
Rozmawiasz z innymi w języku angielskim:

 Serwis korzysta z technologii:
intuiLEARN